Czekamy na Twoją opinię

Bilans czterolatka

Cztery lata. Prawie trzy tysiące artykułów. Ponad siedem tysięcy zdjęć. Setka autorów. Pół miliona użytkowników. Dołącz do nas!

* * *

Mamy już trzy latka!

Otwarty Przewodnik Krajoznawczy urodził się 28 października 2009 roku. Od tego czasu 80. Autorów opublikowało na naszych stronach 2300 ciekawych artykułów, które Czytelnicy opatrzyli blisko tysiącem komentarzy.

Wszystkim naszym Autorom, Czytelnikom, Komentatorom, Użytkownikom i  Sympatykom serdecznie dziękujemy za towarzyszenie nam we wczesnym dzieciństwie. Mamy nadzieję, że będziecie razem z nami także w wieku przedszkolnym…

Bardzo prosimy!

Czekamy na nowe artykuły i nowe komentarze, zapraszamy nowych Autorów i nowych Użytkowników. Uważnie wsłuchujemy się w Wasze opinie.

Za wszystkie uwagi dziękujemy.
Z komplementów się cieszymy.
Krytyczne bierzemy do serca.
Wybrane publikujemy poniżej…

 

Napisz do nas!

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja opinia

Co piszą inni

@

Portal wygląda interesująco. Artykuliki ciekawe, nieźle napisane. Chcę poczytać o Macedonii – kraju pod akronimem FYROM. Wędruję po uporządkowanej, przejrzystej stronie, szybko odnajduję co trzeba i ładuję mapkę Europy. Klikam w kraj, który mnie interesuje i… wyskakuje Grecja! Tak, tak, wiem – Macedonia to historyczna kraina leżąca obecnie na terytoriach czterech krajów europejskich… No, ale jeżeli mamy mapkę i klikamy w Macedonię FYROM, to nie powinny, absolutnie nie powinny pojawiać się artykuły dotyczące pozostałych Macedonii – chyba, że użytkownik zostanie uprzedzony. Np tak: „O kraju, który Cię interesuje, nikt jeszcze nie napisał artykułu. Najbliżej powiązane tematycznie artykuły to…” Myślę, że należałoby wprowadzić drobną poprawkę. A poza tym jest fajnie i miło poczytać.

@

Wiem, że reklama być musi, ale czy nie byłoby lepiej, gdyby była tylko turystyczna? A nie jkies tłuste grubasy, które i tak nigdy nie schudną! ;)

@

Dobrze, że zrezygnowaliście z reklam w treści artykułu – były takie, pod zdjęciem. Teraz jest znacznie lepiej, nic migającego nie przeszkadza w odbiorze treści.

@

Nowy wizerunek przewodnika bardzo mi się podoba !!! Jest tak jak lubię – ciekawie, logicznie , zgodnie z zapotrzebowaniem,aktualnie. SUPER !!!. Jak jest z Tobą komputer lub masz dostęp do internetu to nie bładzisz tylko szukasz i wiesz. Fajnie, że są to relacje żywych ludzi , którzy gdzieś byli i coś pięknego widzieli. Nie tylko szukam ciekawych miejsc ale też relaksuję się czytając przy kawce.

@

Nowa strona jest fajna, choć ja nigdy nie rozumiem, dlaczego trzeba wciąż coś zmieniać w Internecie i w informatyce…. Wolę jak „miejsce czeka na Waszą reklamę”  niż jak jest reklama, bez jest spokojniej :) Heureux

@

Nie napisałam opinii o nowej odsłonie „od ręki” bo musiałam sie najpierw przyzwyczaić. A więc ogólnie jest WSPANIAŁY! Doskonała ekspozycja zdjęć, no nazwałabym, że wygląda „bogato”. Nie weszłam jeszcze w zakamarki pokazujące liczniki odwiedzin i tp. Zastanawiam się tylko nad jednym, czy nie wolałam na pierwszym miejscu strony głównej artykułów ostatnio dodanych. Może dlatego, że od czytania takowych zaczynam zawsze przeglądanie Otwartego. A teraz na samym początku pokazują mi się te same „Najciekawsze artykuły”. Nie powinnam narzekać bo i mój tam się znalazł, a forma ruchomych obrazów uatrakcyjnia stronę, ale jakiś czas do zmiany ekspozycji będę skazana na oglądanie tych samych propozycji. Wolałabym odwrotną kolejność. Bardzo ciekawa jestem innych opinii, czy będą udostępnione?

@

Oglądam nową odsłonę. Diametralna zmiana. Bardzo kolorowa dzięki dominacji zdjęć wprowadzających do artykułów. Stronę muszę oglądać w 75%, bo inaczej nie mieści mi się na ekranie.  W zasadzie nawigacja jest prosta i  ładna przeglądarka zdjęć. Doczytałam się sposobu przesyłania materiału – artykułu. Czy to znaczy, że pisać trzeba bezpośrednio w tym okienku formularza? A zdjęcia?  To będzie zabawa !

@

Gratuluję! Nowa strona – super, psycholdeiczna. Tak trzymać!

@

Brawo! Serwis jest nie tylko ciekawy merytorycznie, z doskonałymi tekstami, ale w dodatku bardzo ładny. Z przyjemnością tu zaglądam. To jedno z niewielu miejsc w Internecie, gdzie nie ma „śmieci” i niepotrzebnych opcji.

@

Powoli przyzwyczajam się do nowej strony… potrwa to trochę ;)

@

Strona wymiata!!!!! Baaaaaaardzo mi sie podoba! Jest swietna graficznie, bardzo atrakcyjna, czytelna, przejrzysta, bardzo latwa do odnalezienia sie w nowej szacie – taka intuicyjna, a przy tym zachowala dawny charakter. Czuje się, że jestesmy w tym samym miejscu, tylko po remoncie.

@

Na pierwszy rzut oka podoba mi się. Reszta okaże się w praktyce.

Doceniają nas!

 

Stowarzyszenie Dziennikarzy Podróżników Globtroter wyróżniło Otwarty Przewodnik Krajoznawczy nagrodą
za najciekawsze publikacje turystyczne w 2019 r.

Cieszymy się!

 

Pisz razem z nami

Dlaczego otwarty? Bo jego pisanie nigdy się nie kończy... Bo może go pisać każdy, także Ty...

przyślij swój tekst i zdjęcia
Wszystkie materiały zamieszczone na naszym portalu chronione są prawem autorskim. Możesz skopiować je na własny użytek.
Jeśli chcesz rozpowszechniać je dla zysku bez zgody redakcji i autora – szukaj adwokata!