Nasi partnerzy

Portal, w którym wszystko o caravaningu

Portal, w którym wszystko o caravaningu. Przydatne informacje ze świata podróży na czterech kołach kampera lub ogonem na haku holownika, prezentacje firm, reklama i opisy wypraw z pasją. To połączenie teorii z praktyką caravaningu pod jedną wspólną markizą. To także promocja obiektów i firm na najwyższym poziomie, których w planowaniu swych pobytów poszukują caravaningowcy z całego świata i na całym świecie.

Magazyn Turystyczny Wasze Podróże

Magazyn Turystyczny Wasze Podróże zajmuje się problematyką turystyki, podróży, wydarzeniami kulturalnymi w kraju i za granicą. Naszymi czytelnikami są osoby ciekawe świata, poszukujące wyzwań podczas podróży, niezależnie czy są dalekie czy bliskie. Koncentrujemy się na regionach, gdzie wyjeżdża najwięcej Polaków.

Portal promujący kulturę ludową

Portal promujący kulturę ludową: zwyczaje i obrzędy, budownictwo, wzornictwo i produkty regionalne. Znajdziesz tu porady, przepisy kulinarne, a także informacje o wydarzeniach, festynach i wystawach. Dowiesz się, co dzieje się w regionach, skansenach i muzeach.

Ośrodek narciarski w Jaworkach

Ośrodek narciarski w Jaworkach stanowi ciekawą propozycją na rodzinny wypoczynek, albo dla osób, które na stoku nie muszą spędzać całego dnia. Malownicza okolica zachęca do spacerów. Ośrodek leży w dolinie potoku Grajcarek, wcinającej się między Pasmo Radziejowej w Beskidzie Sądeckim a Małe Pieniny.

Zapraszamy do udziału w projekcie ?Nasza-trasa?

Zapraszamy do udziału w projekcie ?Nasza-trasa?. Jego ideą i najważniejszym celem jest ponowne odkrycie tego, co w harcerstwie jest najważniejsze, czyli wędrówki, pasji odkrywania przyrody, historii i kultury naszej ojczyzny. Zapraszamy do wytyczania nowych ścieżek i szlaków turystycznych!

Praktyczny przewodnik po naturalnych metodach profilaktyki i leczenia

Praktyczny przewodnik po naturalnych metodach profilaktyki i leczenia powszechnych dolegliwości. Ciekawe artykuły, porady lekarskie, dietetyczne, teksty z dziedziny psychologii. Katalog miejsc, w których można skorzystać z zabiegów medycyny naturalnej, sklepów zielarskich i gospodarstw agroturystycznych.

Kurier365.pl

Kurier365.pl to nowe dynamiczne źródło informacji dla ludzi zmęczonych szumem medialnym. Przedstawiamy informacje i poglądy, nie uprawiamy polityki. Ufamy, że rolą mediów jest informowanie, a nie uprawianie propagandy.

Odkryj Beskid Wyspowy

„Odkryj Beskid Wyspowy” to akcja promująca poznawanie regionu. W sezonie co niedzielę wyruszają wycieczki na kolejne szczyty. Udział w imprezie jest bezpłatny, nie wymaga wcześniejszych zapisów, wystarczy przyjść na start. Uczestników prowadzą przewodnicy PTTK, nad bezpieczeństwem czuwają ratownicy GOPR. W programie jest msza polowa, konkursy dla dzieci i dorosłych oraz degustacja potraw regionalnych. Na koniec wspólna fotografia.

Poradnikzdrowie.pl

Portal dla tych, którzy chcą poznać swój organizm, są zainteresowani zdrowym stylem życia i przywiązują wagę do wyglądu. Zawiera porady pomagające dbać o zdrowie, urodę, dobre samopoczucie i kondycję. Daje możliwość konsultacji lekarzy i specjalistów, którzy odpowiadają na autentyczne pytania czytelników.

Pisz razem z nami

Dlaczego otwarty? Bo jego pisanie nigdy się nie kończy... Bo może go pisać każdy, także Ty...

przyślij swój tekst i zdjęcia
Wszystkie materiały zamieszczone na naszym portalu chronione są prawem autorskim. Możesz skopiować je na własny użytek.
Jeśli chcesz rozpowszechniać je dla zysku bez zgody redakcji i autora – szukaj adwokata!