Wspieraj nas

Witaj

Skoro tu jesteś, to znaczy, że spodobał Ci się Otwarty Przewodnik Krajoznawczy. Mamy nadzieję, że znalazłeś tu ciekawe i przydatne informacje. Jeśli masz ochotę – możesz wesprzeć nasz rozwój na wiele sposobów: możesz odwiedzać nas regularnie (to już wielka nagroda za naszą pracę), polecać nas innym, polubić na Facebooku. Możesz też wesprzeć nas finansowo dowolnie drobnym groszem.

 

Po co? – zapytasz. Przecież nie płacicie za nadsyłane materiały. To prawda. Płacimy jednak za istnienie: za domenę, za miejsce na serwerze, za wsparcie techniczne, informatyczne.  za prąd, za lokal, kawę dla gości. za bilet, za wstęp, za parking wreszcie. Wymieniać by długo. A chcielibyśmy się rozwijać. Publikować więcej, częściej, jeszcze ciekawsze materiały. Zbliżające się urodziny są dla nas wielkim zobowiązaniem! Przydałyby się upominki dla najwierniejszych autorów.

Co możesz zrobić?

* Możesz nas wesprzeć bezpośrednio przekazując jednorazowo dowolną kwotę na nasze specjalne konto dla darczyńców: 75105010251000009713205483. W tytule przelewu wpisz: Wspieram OPK. Możesz też skorzystać z PayPal.

Zapłacimy stosowne podatki, a w nasze urodziny, 28 października 2019 r. rozliczymy się na tej stronie z wydatków.  I tak będziemy robić co roku.

 

* Możesz też zostać naszym Patronem na Patronite! Skorzystaj z poniższego okna, wybierz kwotę, jaką chciałbyś nam oferować przez co najmniej trzy miesiące. Nie bój się zobowiązania: 5 zł miesięcznie to dla nas fajne wsparcie.

 

 

 

Patronite to platforma łącząca twórców wszelkiego autoramentu z osobami, które chcą wesprzeć ich pasję nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo. Patroni wpłacają regularne, comiesięczne kwoty na konto autorów, a ci mogą je wykorzystać na potrzeby swojej działalności. Autorzy zyskują możliwość rozwoju, a Patroni –  bezcenną świadomość realnego wspierania pasji innych…

Za każdą formę wsparcia szczerze dziękujemy !

Pisz razem z nami

Dlaczego otwarty? Bo jego pisanie nigdy się nie kończy... Bo może go pisać każdy, także Ty...

przyślij swój tekst i zdjęcia
Wszystkie materiały zamieszczone na naszym portalu chronione są prawem autorskim. Możesz skopiować je na własny użytek.
Jeśli chcesz rozpowszechniać je dla zysku bez zgody redakcji i autora – szukaj adwokata!