Praga
Fajerwerki nad Wełtawą

Wspaniały, wielki pokaz fajerwerków Praga szykuje na 1 stycznia od godz. 18. Fajerwerki są odpalane z Letnej, więc najlepszy widok jest z przeciwległego nabrzeża i mostu Czecha.
Podoba Ci się ten tekst? Powiedz o tym innym na FacebookuPolub ten wpis na FacebookuPolub wpis na Facebooku
Sprawdź nasz Instagram
fot: CzechTourism
Praga. Fajerwerki nad Wełtawą
Ciekawym pomysłem jest również wieczorny rejs łodzią po Wełtawie. Wszystkie praskie kluby i dyskoteki proponuja program sylwestrowy.
To już 10 lat! Materiał został zamieszczony w naszym portalu ponad dekadę temu.
A świat się zmienia… Niektóre informacje praktyczne mogą okazać się nieaktualne!

Huczne powitanie Nowego Roku szykuje czeska stolica. Najwięcej atrakcji planuje jak zwykle Praga. Sylwestrowy wieczór można spędzić na przykład w operze lub słynnym czarnym teatrze, gdzie za pomocą światła fluorescencyjnego i muzyki aktorzy wyczarowują niesamowite efekty.

Ciekawym pomysłem jest również wieczorny rejs łodzią po Wełtawie. Wszystkie praskie kluby i dyskoteki proponuja program sylwestrowy.

W Pradze nie zabraknie oczywiście tradycyjnej zabawy pod gołym niebem ? na Rynku Starego Miasta. Program rozrywkowy rozpocznie się już wczesnym popołudniem, najpierw głównie dla dzieci (konkursy, zabawa przy muzyce), następnie od godziny 18 dla dorosłych, w stylu revue (wystąpienia taneczne, muzyczne, kabaret). Przez cały czas trwania imprezy na stoiskach można będzie kupić grzane wino, piwo, grog, miód pitny, napoje, kiełbaski.

Wspaniały, wielki pokaz fajerwerków Praga szykuje na 1 stycznia od godz. 18. Fajerwerki nad Wełtawą są odpalane z Letnej, więc najlepszy widok jest z przeciwległego nabrzeża i mostu Czecha. Na widowisko przybędzie kilkadziesiąt tysięcy widzów, w najbliższym otoczeniu drogi będą zamknięte dla ruchu, na 15 minut przed rozpoczęciem pokazu zostanie wyłączone oświetlenie.

Dodano: 27 grudnia 2009; Aktualizacja 5 października 2018;
Dodaj komentarz
(Dozwolone typy plików: jpg, gif, png, maksymalny waga pliku: 4MB.)
(wymagany, niepublikowany)
Wszystkie materiały zamieszczone na naszym portalu chronione są prawem autorskim. Możesz skopiować je na własny użytek.
Jeśli chcesz rozpowszechniać je dla zysku bez zgody redakcji i autora – szukaj adwokata!
Zamknij